Contact Us 7/24

Please feel free to contact our friendly staff with any general or medical enquiry.

Whatsapp Contact

You can consult our expert team via WhatsApp for any questions you have or want to ask.

Fix Price Guarantee

You will encounter no additional fees in the operations you will have with ProfBotox.

Gastric Botox

If necessary, you can remain beautiful even on vacation with small medical-aesthetic interventions that will make it easier to lose weight without extended hospital stays and risky surgical interventions.
At profbotox.com, we care about your comfort. With our ten years of experience, we offer you operations such as gastric botox, facial Botox, and fillings without risk and loss of time without surgical intervention.
homepage profbotox
We Provide The Best Medical Care For You!
,

Treatment Packages

Wide Range Of Medical Services For Your Family

Sets The Standard For High Quality Care And Patient Safety!!

Our doctors include highly qualified male and female practitioners who come from a range of backgrounds and bring a diversity of skills. Our administration and support staff all have exceptional people skills.
Our administration and support staff all have exceptional people skills and trained to assist you with all medical enquiries.

Contact Us
7/24

Flexible
Reservation

No
Additional Costs

Fixed
Price Guarantee

Only
Qualified Doctors

Delivering tomorrow’s health care for your family. View Doctors’ Timetable
post 13

WhatsApp Contact

You can consult our expert team via WhatsApp for any questions you have or want to ask.
post 14

Consultation

Feel welcome to contact our friendly reception staff with any enquiry.

Meet Our Staff

Our doctors include highly qualified male and female practitioners who come from a range of backgrounds and bring a diversity of skills. Our administration and support staff all have exceptional people skills.
dr ahmet bekin photo 1

Op.Dr. Ahmet Bekin

General Surgeon
burcu baygin

Burcu Baygin

Patient Coordinator
osman adak

Osman Adak

Patient Coordinator
Doctors will be available from 8 am : 12 am , kindly call to confirm your Appointment
GOOGLE REVIEWS

Verified Reviews From Our Patients

Efe n
Efe n
April 27, 2022.
Ich habe heute vor 2 wochen Magenbotox machen lassen. Die OP war schnell und schmerzlos. Das Team war sehr freundlich. Ich habe mich sehr wohl gefühlt. Die Unterstützung durch die Assistentin ist sehr hilfreich bei der Angewöhnung der neuen Portionsgrößen. Fragen werden immer schnell und ausführlich beantwortet. Ich habe in den ersten 2 wochen ca 12 kilo abgenommen. Ich fühle mich schon jetzt wohler und fitter. Ich kann Dr Ahmet Bekin und sein ganzes Team nur weiterempfehlen🙏🏼
Shynar Chelik
Shynar Chelik
February 16, 2022.
Dört ayda -30! Ahmet bey ve Burcu hanım sayesinde, çok teşekkür ediyorum! Kesinlikle çok başarılılar👍👏
Tutsak
Tutsak
February 13, 2022.
108 kilodan 88 kiloya düsdüm. Hic bir sikayetim yok. Doktor beyle ön görüsme cok iyi geldi. Korkmaniza gerek yok. Tavsiye ederim. Iyiki varsiniz Ahmet bey.
Ayla Köksal
Ayla Köksal
January 18, 2022.
Hocam ve ekibi sayesinde kiloverdim ve en önemlisi kan degerlerim düştü çok tşkler iiki varsınız🥰
Mukerrem Palabiyik
Mukerrem Palabiyik
December 4, 2021.
Benim yeniden doğuşumu sağlayan Ahmet hocama burcu hanıma teşekkürler yıldızlar çok az iyıki sizlerle tanıştım iyiki varsınız 38 kilo verdim dahada veriyorum yeni hafıf bir hayatım oldu çok çok teşekkürler yeniden doğuşun adresi Ahmet bekin ve burcu hanım 👏👏🥰
Rumeysa Topaç
Rumeysa Topaç
November 29, 2021.
Hayatımı değiştiren 2 güzel insan Ahmet hocam Türkiye'nin 1 numarası memnun kalmayacaginiz tek bir şey yok Burcu Hanım'ı anlatmakla bitiremem dünya tatlısı 🙂 yıllarca kilo veremeyen ben mide botoksuyla tam 38 kilo verdim hala da vermeye devam ediyorum ailemiz de genetik olduğu için kilo 2 kuzenim ve annemde yaptırdı onlarda ciddi kilolar verdi kilo sıkıntısi olan kesinlikle Ahmet hocama gitsin ve mide botoksu olsun
Rabia Topaç
Rabia Topaç
November 27, 2021.
Merhaba sizi ilk kızım sayesinde tanıdık ama iyiki tanımışım hayatım hep diyetle yapmakla geçti ama kilo veremiyorum bazı rahatsızlıklarım var onun için kilo vermem zor oluyordu sizin sayenizde Bu problemden kurtuldum şimdi mutluyum
Aslihan Celebi
Aslihan Celebi
November 27, 2021.
Dr. Ahmet Bekin’in ve Burcu hanım’ın hastalarına büyük özen göstererek, dikkatle takip etmeleri bir yana, birlikte katettiğiniz yol inanılmaz. 5. ay sonunda giden bir 30 kilo söz konusu hem de bunun %90’ı yağ kaybı. Her ikisine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Murat Ugur
Murat Ugur
October 24, 2021.
Merhaba. Ben hayatı boyunca hep problemli olup da çeşitli yöntemler denemişler kumesindenim. Bu yöntemin başarılı olduğu aşikar çünkü azicikla yetinmenizi sağlıyor. Hem de sinir stres yapmadan. Kısa zamanda dramatik düşüşü gozlediginizde de inanciniz artıyor. İslemin zatında çok basit oluşu da cabası. Bunun muadili yüzlerce akupunktur iğnesi. Klasik bir diyette en kestirmeden yaptığınız kalori hesabını tutturup mümkün olan en kocaman şeyleri yiyebilmeye çalışmaktır. Hiçbir cerrahi müdahale olmaksızın basit bir işlemin sonucunda siz aslında mide küçültme gibi birşeye kapı aralamis oluyorsunuz. Bu yöntemle az yemeyi başarıp özellikle yağdan vermek suretiyle de başarıyı katlamış oluyorsunuz. Zaten kesin başarınin ispatı sanirim bunca başarılı denenmisligin Ahmet Beye vermiş olduğu özgüvenden olmalı. Burcu Hanımın takibi de neticeye ulaşmak adına çok kıymetli bence. Kendi adıma tabiri caizse tam anlamıyla pek de düşünmeden bir deneyeyim deyip karambole gelmiştim. Ama an itibariyle iyi ki de gelmişi diyorum. Çok çok teşekkür ediyorum.
Delivering tomorrow’s health care for your family.